Бланк ф14 фсс з твп 2014, л портной минусовка текст

ГФСУ · Бюджетным организациям · Госрегистрация · Единый социальный взнос · Пенсионный фонд · Первичные · Прочее · Статистика · Финансовая. Информационно-технологическое сопровождение пользователей ВХОД. Заява про зміну класу професійного ризику виробництва та розміру єдиного внеску.

Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих оздоровчих закладів. Ф14 (додаток до Ф4-ФСС з ТВП). Постанова Правління. Форма Ф14-ФСС з ТВП (Word) Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих закладів оздоровлення Зареєстровано. Бланки Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. (Форма Ф4-ФСС ТВП) "Звіт про нараховані внески, перерахунки та ( Форма Ф14) "Звіт про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до. Бланки отчетности По назначению По периоду представления. Форма Ф14-ФСС з ТВП (Word) Форма Ф4-ФСС з ТВП з 2012 року (Excel) Бланк форми податкової декларації про майновий стан та доходи 2014.

Бланки звітності За призначенням За періодом подання ЗВІТ про фактичні витрати. Уважаемые пользователи! Сообщаем Вам, что служба техподдержки на майские праздники будет. Зарплата та кадри. Облік праці та зарплати займає одне з центральних місць у всій систем. ПЕНСІЙНЕ ТА СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ: Код (індекс, номер) форми: Статус форми: Назва форми.


Georginacortinas © 2016
www.000webhost.com